WCZASY Z JOGĄ

 

Zapraszam Cię nad morze, gdzie w pięknym miejscu, jedząc zdrowe i smaczne posiłki będziemy relaksować się i uwalniać napięcia z Powięziową Jogą Jin. Będzie to przestrzeń dla Ciebie na regenerację, oczyszczenie i głęboki odpoczynek.

Każdy/a z nas potrzebuje czasem dać sobie parę chwil tylko dla siebie by powrócić do wewnętrznej harmonii, oczyścić ciało i umysł, naładować wewnętrzne baterie. Czeka nas weekend wypełniony wszystkim co ciało kocha: łagodna Powięziowa Joga Jin, medytacje, oczyszczająca dieta bez nabiału, cukru i glutenu, spacery nad morzem, sauna, jacuzzi, masaże, piękne otoczenie. 

Czym jest Powięziowa Joga Jin?
Powięziowa Joga Jin łączy Jogę Jin, ruch spontaniczny, terapię mięśniowo – powięziową, mindfulness, techniki automasażu, oraz powięziowy Dao Jin, aby tworzyć najbardziej skuteczny system uwalniania emocjonalnych i fizycznych urazów z powięzi.

Praktyka ta stanowi doskonałe uzupełnienie bardziej dynamicznych ćwiczeń Jang. 


„Nie używamy ciała, by przyjąć pozycję.
Używamy pozycji by dotrzeć do ciała.”
Bernie Clark

Joga jin aktywuje tkanki głębokie tkj. powięź, wiązadła, ścięgna, stawy, kości. Powięź to tkanka łączna, która owija nasze kości, mięśnie i organy. Nasze naczynia krwionośne i nerwy utrzymywane są w miejscu dzięki strukturze i wsparciu powięzi. Każdy wewnętrzny układ, każdy narząd, a także każda komórka żyje osadzona w jednolitej sieci powięzi. Więcej na temat powięzi tutaj:
http://pelniazycia.eu/masaż.

Na skutek przeciążeń związanych z pracą , nie korzystnych nawyków ruchowych, stresu czy kontuzji powięź zmienia swoją strukturę. Zdarza się, że przykleja się ona do mięśni – ograniczając ruchomość. Te miejsca bywają bolesne, a z czasem ma to wpływ na cały organizm.

Ważne aspekty ćwiczeń Powięziowej Jogi Jin to uważność, długie pozostawanie w pozycji oraz relaks. Pomiędzy pozycjami jest przestrzeń na powolny spontaniczny ruch, który sprawia, że bardziej poznajemy swoje ciało i uczymy się jak mu zaufać. W pozycji nie angażuję się mięśni, poprzez głęboki odpoczynek w asanie ciało pomalutku otwiera się bardziej i bardziej uwalniając w ten sposób napięcia z powięzi. Podczas zajęć używamy technik automasażu min. przy użyciu piłeczek tenisowych, są to skuteczne i proste metody na odblokowanie napięć i bólu z ciała. Dzięki praktyce Powięziowej Jogi Jin w spokojny, relaksacyjny, przyjemny sposób uwalniamy nasze ciało od wszelkich blokad. Jeśli masz ochotę zatrzymać się, głębiej poczuć swoje ciało i nawiązać z nim lepszy kontakt, zrelaksować się, wyciszyć umysł, łagodnie w zgodzie z własnym rytmem uwolnić ciało od napięć i bólu te zajęcia są właśnie dla Ciebie.


Korzyści z praktyki Powięziowej Jogi Jin:

- pozytywny wpływ na układ nerwowy,
- odblokowanie napięć z ciała,
- pozytywne oddziaływanie na stawy, wiązadła, a nawet kości,
- nauka jak samemu w prosty sposób radzić sobie z bólem i napięciami,
- wyciszenie umysłu i głęboki relaks,
- ciało staje się bardziej miękkie i elastyczne, zmienia się jego struktura,
- odblokowana powięź uwalnia zablokowaną energie z ciała.....

Ćwiczenia nie wymagają wcześniejszej praktyki jogi, w zajęciach może wziąć udział każdy kto ma ta to ochotę.Miejsce: O.W. Krakus 1, ul. Morska 24, zdjęcia miejsca, gdzie odbędą się warsztaty http://owkrakus.pl/index.php/pl/galeria-pl/32-nowy-budynek.html
Terminy: 29.06-1.07
Zapisy: Anna Szczepkowska, tel. 535 318 279, kontakt@pelniazycia.eu, miejsce na warsztacie gwarantuję wcześniejsza wpłata zaliczki w wysokości 100 zł

 

 

Szczegółowy plan i więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/169647073740790/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
   
   
 

 

tel.:  535 318 279

 

e-mail: kontakt@pelniazycia.eu

Created with Webwave CMS

535 318 279