OPINIE

 

"Ania robiła mi masaż powięziowy. Było to bardzo przyjemne doznanie. Czułam, że poza uwalnianiem napięcia w mięśniach uwalniają mi się też blokady energetyczne, które miałam w ciele. Polecam masaż u Ani każdemu, kto potrzebuje głębokiego relaksu oraz ulgi dla ciała i ducha."

Ewa Szczepaniak

 

"Cudowne odprężenie i relaks. Ania tworzy bezpieczną przestrzeń i dokłada wszelkich starań aby rozluźnić problematyczne miejsca i pozwolić energii płynąć w ciele. Zachęcam każdego!"

Kamila Kasprzyk

 

"W ceremonii kakao oferowanej przez Anie czułem dużo przestrzeni, szczerości serca i otwartości. Jej obecność wspierała mnie w zaufaniu swojej własnej mądrości ciała i otwarcia się na dar kakao oraz rozluźnieniu w spotykaniu i doświadczaniu w miłości tego co w danym momencie się odsłania w przepływie pasji życia."

Jacek Marciniak

 

„Ania robiła mi masaż powięziowy i było to wyjątkowe doświadczenie, które polecam każdemu. Bardzo podoba mi się holistyczne podejście w tym masażu i to jak głęboko dociera on do napiętych punktów w ciele i jak rozluźnia w efekcie powodując, że energia płynie. Zadziwiające jest, z jaka siłą Ania wykonuje masaż, patrząc na nią wydaje się to nieprawdopodobne, ale to widocznie kwestia techniki.


Masaż jest mocny i go czuć, oczywiście Ania jest otwarta na współpracę z masowanym i samemu można „sterować” poziomem bólu dając Ani znać.


Ania przed masażem przeprowadza wywiad i wykonując masaż trafia dokładnie w punkt, tam gdzie najbardziej potrzeba i dalej drąży te miejsca precyzyjnie doprowadzając do rozluźnienia. Oczywiście masowany wykonuje tu swoja „prace” i oddycha „do tych miejsc” w efekcie jest poczucie, ze razem się coś przepracowało w ciele.


W te bardziej bolesne momenty w masażu Ania doskonale wplata elementy masażu rozluźniającego i relaksującego i w efekcie działa nie tylko na powięzi/ mięśnie, ale i na układ nerwowy. Zadziwiające jest wrażenie po – człowiek czuje się rozluźniony i zrelaksowany, do tego ma poczucie dobrze wykonanej pracy, bo „współpracował” i jest ten zadziwiający przypływ energii. W efekcie po masażu człowiek czuje „power”, budzi się w nas wewnętrzną energia i swobodnie płynie. Polecam takie doświadczenie każdemu!

Ola Błaszczuk

 

 

„Masaż powięziowy Ani pokazał mi jaką głębię i mądrość skrywa nasz organizm. W pełnej obecności, słuchając potrzeb mojego ciała Ania powoli pomagała otwierać niezauważane przeze mnie dotychczas napięcia i blokady oraz głębiej wsłuchiwać się w siebie. Swoim własnym przykładem oraz piękną energią dotyku pokazała mi również ile radości i przyjemności jest zawartych w naszych komórkach jeśli tylko potrafimy się rozluźnić i otworzyć na nie. Polecam każdemu a zwłaszcza tym, którzy jak ja poprzednio mogą uważać to za 'zbędność'.

Adriana Koluszko

 

"Ania robiła mi masaż powięziowy połączony z masażem lomi-lomi. Absolutnie cudowne, przepiękne doświadczenie. Najlepszy masaż w życiu. Profesjonalizm wiedza uważność i otwarte serce. Cudownie."

Ania D.

 

Jeśli pragniesz podzielić się swoim doświadczeniem ze spotkania ze mną, tutaj możesz to zrobić:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imię i nazwisko
Adres email
Opis Twojego doświadczenia
wyślij
wyślij
Dziękuję :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

535 318 279

 

 

tel.:  535 318 279

 

e-mail: kontakt@pelniazycia.eu

Created with Webwave CMS